OBAVEŠTENJE

U petak 21.12.2018.godine radi se po skraćenom rasporedu. Prepodnevna smena od 8,00 časova, popodnevna od 10,00. Održaće se dva ČOS-a. Tokom međusmene od 9.30 do 10.00 u holu novoga dela škole održaće se predstava dramske sekcije koju vodi nastavnica Sanja Rakin. Svi nastavnici koji taj dan imaju časove su u obavezi da u odgovarajućoj smeni dođu u školu, da bi ažurirali dnevnike rada.

ÉRTESÍTÉS

Pénteken, 2018.december 21-én rövidített órák lesznek. A délelőtti váltás 8,00-tól, a délutáni váltás pedig 10,00-tól dolgozik. Ez idő alatt az osztályfőnökök két osztályfőnöki órát tartanak, a többi pénteken dolgozó tanárnak pedig szintén be kell jönnie ez az órarend szerint, hogy az iskolai adminisztrációt elvégezze. A két váltás közötti szünetben, 9,30 és 10,00 között az iskola új épületének előcsarnokában a Sanja Rakin tanárnő vezette színjátszócsoport tart előadást.