Crveni krst Subotica - gradska organizacija, povodom obeležavanja 07. aprila, Svetskog dana zdravlja , organizovala je gradsko takmičenje "Šta znaš o zdravlju, šta znaš o Crvenom krstu?"

VREME ODRŽAVANJA TAKMIČENJA:      05.04.2019.godine.
MESTO ODRŽAVANJA TAKMIČENJA:      Crveni krst Subotica
Iz naše škole učestvovale su dve ekipe: iz 7. razreda: Adam Bunford, Dijana Tertei i Radivoj Jakšić - osvojili 3. mesto (mentor - Marija Knežević, prof. biologije).
 Iz 8. razreda: Sara Hegediš, Norbert Toldi i Filip Rožumberski - među prvima (mentor - Viktorija Dimitrijević, nast. engleskog jez.).

Április 07-e, az Egészség Világnapja alkalmából megszervezésre került a  Mit tudsz az egészségről, mit tudsz a Vöröskeresztről?  elnevezésű tudásfelmérő vetélkedő.

A VERSENY MEGTARTÁSÁNAK IDEJE:      2019.04.05.

A VERSENY MEGTARTÁSÁNAK HELYE:    Szabadkai Vöröskereszt

Az iskolánkból két csapat nevezett be:  a 7.  osztályból: Bunford Ádám, Tertei Dijana és Jakšić Radivoj - 3. helyzést vitték el (mentor - Knežević Marija, biológiatanárnő).

A 8. osztályból: Hegedűs Sára, Toldi Norbert és Rozsumberszki Filip - kiemelkedően szerepeltek (mentor - Dimitrijevic Viktória, angoltanárnő).