"ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ, ШТА ЗНАШ О ЦРВЕНОМ КРСТУ?"

Црвени крст Суботица - градска организација, поводом обележавања 07. априла, Светског дана здравља, 5. априла организовала је градско такмичење 5. априла под називом "Шта знаш о здрављу, шта знаш о Црвеном крсту?" Из наше школе учествовале су две екипе: из 7. разреда: Адам Бунфорд, Дијана Тертеи и Радивој Јакшић, они су освојили 3. место (ментор - Марија Кнежевић, проф. биологије). Из 8. разреда: Шара Хегедиш, Норберт Толди и Филип Рожумберски – су исто завршили међу првима (ментор - Викторија Димитријевић, наст. енглеског јез.). Честитамо нашим учесницима!

MIT TUDSZ AZ EGÉSZSÉGRŐL, MIT TUDSZ A VÖRÖSKERESZTRŐL?

Április 7-e, az Egészség Világnapja alkalmából április 5-én megtartották a  Mit tudsz az egészségről, mit tudsz a Vöröskeresztről?  elnevezésű tudásfelmérő vetélkedőt. Iskolánkból két csapat nevezett be:  a 7.  osztályos Adam Bunford, Dijana Tertei és Radivoj Jakšić összeállítású csapat 3. helyzést ért el (mentoruk Marija Knežević biológiatanárnő). A nyolcadikos Hegedűs Sára, Toldi Norbert és Rozsumberszki Filip összeállítású csapat is kiemelkedően szerepelt (mentoruk Dimitrijevic Viktória angoltanárnő). Mindannyiuknak gratulálunk!