РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА „МИСЛИША 2019“

Такмичење "Мислиша 2019" одржано је 14. марта 2019. године и у нашој школи . И наши ученици су узели учешћа у овом такмичењу. Учествовао је   71 ученик. Ове године су први пут на такмичењу и прваци наше школе, њих је било 19, ученика другог разреда је било 23, трећих 14, из четвртог разреда 13, и две ученице из шестог разреда. Ученица Шуић Лара (2. b) је освојила 3. награду, Којић Јован (3.a), Марјанов Василије (3.a) и Шимон Филип (3.ц) су награђени похвалом, исто као и Милетић Мила (4.а). Честитамо свим ученицима на освојеним наградама!

А „MISLIŠA 2019“ MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Kihirdették a március 14-én, iskolánkban is lezajlott, az Archimédesz Matematikai Egyesület által, a Kenguru Határok Nélkül Matematikaverseny mintájára rendezett “Misliša” elnevezésű matematikaverseny eredményeit. A másodikos Šuić Lara (2. b) harmadik helyezést ért el, a harmadikos Kojić Jovan (3.a), Marjanov Vasilije (3.a) és Šimon Filip (3.c) pedig dicséretben részesült, ahogy a negyedik osztályos Miletić Mila (4.a) is. Minden résztvevőnek gratulálunk!