ПРАЗНИЦИ, ПОРОДИЦА, ТРАДИЦИЈА

На заједничком ликовном конкурсу Градског музеја из Суботице и Музеја Торњаи Јанош из Ходмезевашархеља (Мађарска) под називом Празници, породица, традиција, који је био расписан под покровитељством Интеррег-ИПА Мађарска-Србија, у категорији нижих одељења је Ивани Субић, ученици 4.д одељења је за свој рад додељео треће место. Ивани, а и њеној учитељици, Ангели Арнолд Пеце честитамо.

ÜNNEP, CSALÁD, HAGYOMÁNY

A Szabadkai Városi Múzeum és a hódmezővásárhelyi Tornyai János Múzeum által meghirdetett, és az Interreg-IPA Magyarország-Szerbia által támogatott Ünnep, család, hagyomány elnevezésű rajzpályázaton Subić Ivana, iskolánk 4.d osztályos tanulójának, Arnold Pece Angéla tanítónő diákának munkája harmadik helyzést érdemelt ki az alsós tanulók kategóriájában. Gratulálunk!

IMG_20200115_081037.jpg  IMG_20200120_230638.jpg