DEČJA NEDELJA

Prva nedelje oktobra (od 1. do 5.) u školi „Kizur Ištvan“ protekla je u znaku Dečje nedelje, koja je i ovoga puta bila obeležena igrom, pesmom, crtanjem i ostalim sadržajima koji uveseljavaju učenike i njihove nastavnike. Osim dešavanja u školi, za đake je bio upriličen i obilazak ustanova kulture u gradu, izleti. Tako su učenici 3.d i 4.d odeljenja u pratnji svojih učitelja, Angele Arnold Pece i Ištvana Šoša bili u Dudovoj šumi, Zoološkom vrtu i Gradskom muzeju.

GYERMEKHÉT AZ IDÉN IS

Mint minden évben, az október hónap első hete a gyerekek jegyében zajlott iskolánkban. A tanulók énekeltek, táncoltak, rajzoltak, olyan tevékenységekkel töltötték idejüket, amelyekben kedvüket lelik. Az iskolai aktivitások mellett kirándultak és a város művelődési intézményeit is meglátogatták. Így tettek a 3.d és 4.d osztály tanulói is, akik tanítóik, Arnold Pece Angéla és Soós István kíséretében a Kiserdőben, a Városi Múzeumban és az Állatkertben is jártak.

Gy02 Gy06

Gy12 Gy15