Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ШЕТЊА ЗДРАВЉА

У суботу ( 9. фебруара 2019.) ученици наше школе су учествовали у "Шетњи здравља" коју је организовао ПСК "Спартак". Ученици четири основне суботичке школе ( око 60 ученика) прошетало је предивним шумама наше пешчаре до језера Мајдан и Макове седмице. Шетња је трајала око 4 сата, а за то време, уз дружење и дечју грају, неприметно и без напора препешачили су 11 км. Дванаест ученика наше школе и три наставнице ( Емина Острогонац, Љиљана Влаовић и Марија Кнежевић) уживали су у предивном фебруарском дану! Следећа акција најављена је за 23. март 2019. године. Очекујемо већу заинтересованост ученика!

SÉTÁVAL AZ EGÉSZSÉGÉRT

Szombaton, február 9-én iskolánk tizenkét tanulója három tanárnő, Emina Ostrogonac, Ljiljana Vlaović és Marija Knežević kíséretében részt vett a Spartak Hegymászó Sportklub szervezésében lebonyolított “Sétával az egészségért” elnevezésű megmozduláson. Iskolánk tanulóin kívül még három iskola tanulói járták be a Majdáni-tó és a Makkhetes-körüli erdőket. A mintegy 11 kilométer legyaloglása a jó társaságnak köszönhetően csupán egy kiadós, négyórás sétává szelídült. A következő természetjárás március 23-án lesz, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várnak!

DSCN7097.JPG  DSCN7110.JPG   DSCN6995.JPGDSCN6983.JPG  

 

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.