Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ЛЕП УСПЕХ НАШИХ КОШАРКАША И КОШАРКАШИЦА

На Општинском међушколском такмичењу из кошарке, које је за екипе из Б групе одржано 26.фебруара у нашој школи, наша мушка екипа је заузела прво место, савладавши ученике ОШ “10. Октобар”, ОШ “Мајшански пут” и ОШ “Матија Губец” из Таванкута. Утакмице финала су се играле 1. марта у ОШ “Соња Маринковић”, где су наши дечаци са једном победом против ОШ “Иван Горан Ковачић” и једним поразом од ОШ “Соња Маринковић” завршили на другом месту табеле.     Девојчице сусе такмичиле 20. фебруара и са два пораза од ученица ОШ “10.Октобар” и ОШ “Јован Јовановић Змај” завршиле такмичење на четвртом месту. Оба тима је прирпемио, тренирао и водио наставник Бранислав Теофиловић. Члановима обе екипе и њиховом наставнику искрено честитамо!

KOSÁRLABDÁZÓINK SIKEREI

Az Általános Iskolák Közötti Községi Kosárlabdarangadó férfikosarasainak B csoportja február 26-án mérkőzött meg iskolánkban. Fiúink az Október 10. Általános Iskola, a Majsai Úti Általánosi Iskola és a tavankúti Matija Gubec Általános Iskola csapatát legyőzve első helyen végzett. A döntőre március 1-jén a Sonja Marinković Általános Iskolában került sor, ahol tanulóink az Ivan Goran Kovačić Á.I. felett aratott győzelme és a Sonja Marinković Á.I. tanulóitól elszenvedett veresége a táblázat második helyére volt elég. A lányok február 20-án mérték össze erejüket, és az Október 10. Általános Iskola, valamint a Jovan Jovanović Zmaj Á.I. lányaitól elszenvedett vereség után a táblázat negyedik helyén végeztek. Mindkét csapatot Branislav Teofilović tornatanár készítette fel és kísérte a mérkőzéseken. A fiú- és lánycsapat kosarasainak és felkészítő tanárának is gratulálunk!

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.