Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

У недељу, 17. марта 2019. године одржано је у ОШ "Јован Јовановић Змај" Општинско такмиченје из српког језика. Наши ученици су освојили запажене резултате: Петра Савић (5. разред) освојила је 1. место, Вања Ускоковић (5. разред) освојила је 2. место, а Матеја Милосављевић (5. разред) освојио је 3. место. Ученице 6. разреда Милина Вукасовић и Ванеса Кучера освојиле су 2. место. Честитамо ученицима и њиховим менторима Андријани Балаћ, Сањи Ракин и Емини Острогонац.  

KÖZSÉGI VERSENY SZERB NYELVBŐL

Vasárnap, 2019. Március 17-én a Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskolában tartották meg a községi szerb nyelv és irodalom versenyt. Iskolánk tanulói remek eredményeket értek el: az ötödikesek korcsoportjában Petra Savić első, Vanja Uskoković második, Mateja Milosavljević pedig harmadik helyen végzett, a hatodikos Milina Vukasović és Vanesa Kučera pedig mindketten másodikok lettek. Tanulóinknak, valamint az őket felkészítő Andrijana Balać, Sanja Rakin és Emina Ostrogonac tanárnőknek is gratulálunk!

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.