Учитељ Шош Иштван и учитељица Јасмина Мандић данас су повели неке од ученика другог разреда на пешачење и у потрагу за благом. Храбро и без муке су прешли 12 километара. Природа је део нас и ми смо део ње. Хвала за дивну идеју учитељу Шош Иштвану.