ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

У суботу, 23. марта се у нашој школи одржало Окружно такмичење из математике, где су постигнути заиста сјајни резултати: у категорији четвртака је Мила Милетић (4.а) освојила треће место, а Андрија Зорић (4.б) добио похвалницу. Милу је припремила учитељица Гордана Мандић Ишпановић, а Андрију учитељица Сандра Спасић. У категорији петих разреда је Петра Савић (5.б) освојила треће место, а Матеја Милосављевић (5.ц) добио похвалницу. Седмаци су били исто на висини задатка: Маја Миловић (7.а) је освојила прво место, њена другарица из разреда, Јелена Којић је добила похвалницу, исто као и Виолета Јоксовић из 7.б одељења. Сви они су ученици наставнице Јасмине Миланковић. Ученик наставнице Радмиле Дувњак, Данило Његић (8.б) је добио похвалницу за свој резултат. Свим ученицима и наставницима честитамо!

A KÖRZETI MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Szombaton, március 23-án iskolánk volt a házigazdája a Körzeti matematikaversenynek, aminek eredményeire valóban büszkék lehetünk: a negyedikesek korcsoportjában Mila Miletić (4.a) harmadik lett, Andrija Zorić (4.b) pedig dicsérő oklevelet kapott. Milát Gordana Mandić Išpanović tanítónő, Andriját pedig Sandra Spasić tanítónő készítette fel. Az ötödikesek kategóriájában Petra Savić (5.b) harmadik lett, Mateja Milosavljević (5.c) pedig dicsérő oklevelet kapott. A hetedikes Maja Milović (7.a) első helyen végzett, osztálytársa, Jelena Kojić oklevelet kapott, akárcsak a 7.b osztályos Violeta Joksović. Az ötödikesek és hetedikesek Jasmina Milanković matematikatanárnő tanítványai. Radmila Duvnjak tanárnő diákja, Danilo Njegić (8.b) szintén dicsérő oklevéllel tért haza. A díjazott tanulóknak és az őket felkészítő pedagógusoknak is szívből gratulálunk!