ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У суботу 24. марта је у школи “Свети Сава” одржано Окружно такмичење из страних језика. Из немачког језика је ученица 8.а одељења, Анђела Живановић освојила друго место и тиме се пласирала на републичко такмичење. Анђелу је припремила наставница Бранислава Бошков. Дан касније, 25. марта у истој школи је било такмичење из енглеског језика. Ученица 8.д одељења, Ноеми Секе, коју је припремила наставница Викторија Димитријевић заузела треће место. Ноеми такође наставља такмичење на републичком нивоу. Нашим ученицима и њиховим наставницама наше искрене честитке!

KÖRZETI VERSENY IDEGENNYELVBŐL

A múlt hétvégén a Szent Száva Általános Iskola adott otthont az idegennyelből rendezett körzeti versenynek. Szombaton német nyelvből versenyeztek a tanulók, ahol az iskolánk 8.a osztályába járó Anđela Živanović második lett. Anđelát Branislava Boškov tanárnő készítette fel. Másnap angol nyelvből zajlott a verseny. Ezen Dimitrijević Viktória tanárnő tanítványa, Szőke Noémi (8.d) harmadik helyen végzett. Mindkét diákunk a köztársasági versenyen folytatja a versenyzést. A lányoknak és felkészítő tanáraiknak őszintén gratulálunk!