РЕПУБЛИЧКО ПРВЕНСТВО У ГИМНАСТИЦИ

На Републичком првенству у гимнастици, које је почетком месеца одржано у Новом Саду су наши ученици у категорији дечака V -VI разреда 3. место у екипном такмичењу. Код девојчица је у категорији девојчица VII - VIII разреда појединачно 2. место је припало Ноеми Вакула (8.д). Ученике и њихову наставницу Имелду Пјевалицу похваљујемо и честитамо свима на изузетном успеху!

SZERTORNÁSZAINK ISMÉT SIKERESEK VOLTAK

A hónap elején Újvidéken zajlott le az általános iskolás szertornászok köztársasági versenye. Szertornászfiúink az az ötödikes-hatodikos fiúk kategóriájában csapatversenyben harmadikak lettek. A tanulólányok közötti megmérettetésen a legidősebb lányok kategóriájában egyéniben Vakula Noémi (8.d) a második helyen végzett. Minden versenyzőnknek, valamint vezető tanárnőjüknek, Pjevalica Imelda tanárnőnek gratulálunk!