Наши четвртаци на Трци Деда Мразева на Палићу

Једна од најлепших зимских манифестација која окупља учеснике свих генерација, одржао се на Палићу у недељу, 8. децембра, с почетком у 11 часова. Осим Трке Деда Мразева, био је организована и хуманитарна акција "Буди и ти Деда Мраз" у којој су се сакупљали пакетићи за децу кориснике Народне кухиње, као и ликовна радионица у оквиру богатог пратећег програма за малишане. Ученици 4.д одељења и њихова учитељица, Ангела Арнолд Пеце су наравно и ове године присуствовали на овој манифестацији и уживали у њој.

Negyedikeseink a Mikulás-futáson

A minden nemzedéket felölelő Mikuás-futást az idén huszadik alkalommal tartották meg december 8-án Palicson. A futóversenynek az idén is humanitárius jellege volt, ugyanis a “Legyél te is Mikulás!” jelszó alatt ajándékcsomagokat gyűjtöttek a rászoruló családok számára. A megmozdulás kísérőrendezvényei között a rajzpályázatra beérkezett alkotások kiállítása és díjazása is szerepelt. Iskolánk 4.d osztálya és tanítónőjük, Arnold Pece Angéla az idén is végigfutotta a távot, és élvezte a téli rendezvény nyújtotta szórakozást.

SUBOTICAcom_08Dec2019_Palic_1341661.jpg  FB_IMG_1575835540787.jpg

IMG_20191208_112716.jpg  IMG_20191208_112725.jpg