ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАЂАРСКОГ ЈЕЗИКА

У суботу, 16. марта 2019. године одржано је у ОШ "Јанош Хуњади " у Чантавиру Општинско такмиченје из мађарског језика. Наше ученице су освојиле запажене резултате: Амина Радаков (5.д разред) освојила је треће место, Рита Ђурчик из 6.д одељења је освојила друго место, исто као и Никол Чури из 8.д одељења. Награђеним ученицама и њиховој наставници, Нели Сечењи честитамо.

KÖZSÉGI VERSENY MAGYAR NYELVBŐL

Szombaton, 2019. március 16-án a csantavéri Hunyadi János Általános Iskolában tartották meg a községi magyar nyelv és irodalom versenyt. Iskolánk tanulói remek eredményeket értek el: az ötödikesek korcsoportjában Radakov Amina harmadik lett, míg a hatodikos Gyurcsik Rita és a nyolcadikos Csúri Nikol a második helyen végzett. Mindhármójuknak, valamint felkészítő tanárnőjüknek, Szécsényi Nelli magyartanárnőnek is gratulálunk!