РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

На Окружномтакмичењу из физике, које је одржано 16. Марта у школи „Јован Микић“ у Суботици, су наши кизуровци постигли запажени успех. Међу најбољим се нашао ученик 6.а одељења, Михајло Црњански, који је у категорији шестих разреда заузео треће место. Ученица 7.а одељења, Јелена Којић је у својем узрасту освојила друго место, а њена је другарица из разреда, Маја Миловић била трећа. Свим ученицима и њиховој наставници, Гордани Матош искрено честитамо, и желимо пуно среће у даљем надметању!

A KÖRZETI FIZIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Iskolánk tanulói figyelemremétló eredményeket értek el a körzeti fizikaversenyen, amelyet március 16-án tartottak a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában. A hatodikosok mezőnyében Mihajlo Crnjanski 6.a osztályos tanuló harmadik helyen végzett, a hetedikesek kategóriájában Jelena Kojić 7.a osztályos tanuló második lett, osztálytársnője, Maja Milović pedig harmadik. Mindhárom díjazottnak és felkészítő pedagógusuknak, Gordana Matoš tanárnőnek mi is gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további megmérettetésen!