U subotu, 16.5.2026. učenici 7.a odeljenja su sa svojim odeljenjskim staresinom Dijanom Mirković David proveli prelepo zajedničko vreme u druženju, igri i razgovoru.
Osmesi, dobra energija i timski duh obeležili su ovo druženje van školskih klupa o čemu svedoče fotografije.