Час пливања, 4.б одељење

У петак, 22. маја, су ученици 4.б одељења са својом учитељицом Татјаном Параг посетили базен „Прозивка“. Час физичког васпитања одржан је на базену и водио га је тренер Пливачког клуба „Спартак“. 

Ученици су се пуни лепих утисака данас вратили у школу са једним новим искуством 🙂