Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ЛИКОВНА НАГРАДА
ГИМНАЗИЈА СА ДОМОМ УЧЕНИКА ЗА ТАЛЕНТОВАНЕ УЧЕНИКЕ „БОЉАИ“ у Сенти расписала је ЛИКОВНИ КОНКУРС за ученике од 5. до 8. разреда основне школе на тему: ЛИКОВНА ДЕЛА ЧУВЕНИХ УМЕТНИКА - НА ДРУГАЧИЈИ НАЧИН. На конкурс је приспело 286 рада из више школа са територије Војводине. Шесточлани стручни жири је радове оцењивао у две категорије: узраст 5. и 6. разреда и узраст 7. и 8. разреда. У првој категорији III. награду је освојио Ботонд Барна (Barna Botond), ученик 6. Д одељења наше школе, Награђеном ученику и његовој наставници, Андреи Петраковић честитамо!
DÍJAZOTT KÉPZŐMŰVÉSZETI ALKOTÁS
A ZENTAI BOLYAI TEHETSÉGGONDOZÓ GIMNÁZIUM 2022 októberében hírdette meg ‘’ HíRES FESTŐK ALKOTÁSAI ÚJRAGONDOLVA’’ című KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZATÁT. A pályázatra több vajdasági iskolából 286 alkotás érkezett be. A pályázóknak két kategória volt adott: 5 - 6. osztályos korcsoport vagy 7 - 8. osztályos korcsoport. A beérkezett alkotásokat 6 tagú zsüri bírálta el, és értékelésük szerint iskolánk 6.d tagozatos tanulója, Barna Botond munkájával III. helyezést ért el. Botondnak, valamint tanárnőjének, Petraković Andreának gratulálunk!

photo10

I ove zimske sezone učenici 3.a i 3.b razreda radovali su se učeći i na ledu. Naša škola "Kizur Ištvan" uči svoje đake i van zidova škole. Učimo kroz igru, zabavljajući se i kroz osmeh. Kao i svake godine srdačno su nas dočekali na Stadionu malih sportova, i hokejaški klub"Spartak".
Ebben a téli szezonban a 3. a és 3. b tagozat tanulói a jgéen is jól szórakoztak és tanultak. A Kizur István Általános Iskola az iskola falain kívül is tanítja diákjait. Játékosan, szórakozva és mosolyogva tanulunk. Mint minden évben, az idén is szeretettel fogadott minket a Kisstadionban a Spartak Jégkorongklub.

IMG 20221208 095515   IMG 20221208 095639

На градском првенству у одбојци одржаном у ОШ `` Мајшански пут`` у среду 08. 12. 2022. наше одбојкашице освојиле су 1 место и стекле право учешћа на међуокружном првенству. Састав екипе:
Јана Королија, Хана Милосављевић, Маша Милошевић, Јована Рогановић, Анђела Мојчичевић, Луна Беловаи, Мила Алексић, Нађа Сабо, Лана Загорац, Нина Богдановић, Акација Р. Јанковић и Теодора Месарош. Вођа екипе: Наставник Теофиловић Бранислав.
Честитамо им и срећно у наредном такмичењу!!!

2022. december 8-án, szerdán a Majsai Úti Általános Iskolában megrendezett községi röplabdabajnokságon röplabdázó lányaink 1. helyezést értek el és ezzel jogot szereztek a körzeti bajnokságon való megmérettetésre. A csapatot Jana Korolija, Hana Milosavljević, Maša Milošević, Jovana Roganović, Anđela Mojčičević, Luna Belovai, Mila Aleksić, Nađa Sabo, Lana Zagorac, Nina Bogdanović, Akacija R. Janković és Teodora Mesaroš alkotta. A csapatot Teofilović Branislav testnevelő tanár vezette.
Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk a következő versenyhez!!!

Odbojka 2 1

December 6-án a 3.d osztályban  járt a Mikulás. A tanulók nagyon megörültek neki , énekeltek, verset mondtak és muzsikáltak a nagyszakállúnak!

A Mikulás pedig a végén édesség csomaggal ajándékozta meg őket!

Copyright © 2023 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.