Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

Наступ на главном градском тргу, поводом Дана града Суботице 31. 08.2019.

У нашој школи и ове школске године наставља са радом дечји хор „Искончићи“. Његов оснивач је директор наше школе Дејан Анђеловић, који заједно са наставницом музичке културе Наталијом Лукић води овај хор и спрема децу за наступе. Колико су чланови дечјег хора ангажовани и како лепо раде, види се на овим фотографијама са наступа на почетку ове школске године.

Fellépés a városi főtéren 2019. augusztus 31-én, Szabadka város napjai alkalmából.

A mi iskolánkban, ebben a tanévben is folytatódik az Iskončići gyermekkórus munkája. A kórus alapítója az iskolánk igazgatója Anđelović Dejan, aki Lukić Natalija zenetanárnővel irányítja és felkészíti a gyerekeket a fellépésekre. Ezeken a fotókon, melyek a tanév elején készültek, látható mennyire aktívak és milyen szépen dolgoznak a gyermekkórus tagjai.

IMG 20190831 WA0003

Copyright © 2021 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.