ČLANSTVO U OMLADINSKOJ ORGANIZACIJI CRVENOG KRSTA SUBOTICA

Shodno dogovoru  na prethodnom Aktivu da  sva deca koja daju prilog 50 dinara i veći u okviru akcije “Solidarnost na delu” mogu da postanu članovi omladinske organizacije Crvenog krsta Subotica. Zainteresovani đaci mogu da se jave razrednim starešinama, pošto je neophodno popuniti obrasce i priložiti i jednu fotografiju veličine kao za ličnu kartu.

Zoran Molnar

Crveni krst Subotica

BETAGOSODÁS A SZABADKAI VÖRÖSKERESZT IFJÚSÁGI SZAKOSZTÁLYÁBA

A koordinátorokkal folytatott előzetes megbeszélés értelmében, mindazoknak a tanulóknak, akik a Szolidaritás Tettekben gyűjtőakció keretén belül 50, vagy annál több dinárt fizettek be, lehetőségük nyílik arra, hogy a Szabadkai Vöröskereszt Ifjúsági Szakosztályának tagjaivá váljanak. Az érdeklődő tanulók az osztályfőnöküknél jelentkezhetnek, mivel a tagsághoz szükséges, náluk található űrlapokat kell kitölteniük, valamint egy igazolványképet mellékelniük.

Zoran Molnar,

Szabadkai Vöröskereszt