РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

На Општинском такмичењу из физике, које је одржано 22. фебруара у школи „Јован Микић“ у Суботици, су наши кизуровци постигли запажени успех. Од ученика осмих разреда је Петра Савић (8.б) освојила прво место. Међу најбољим су се нашли и наши седмаци: на треће место се пласирао Данијел Лукач (7.д), а његов друг из одељења, Данијел Хорват је добио похвалницу. Петру је припремала наставница Гордана Матош, а седмаци су ученици наставнице Адриене Катић Урбан. Нашим ученицма и њиховим менторима искрено честитамо!

A KÖZSÉGI FIZIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Iskolánk tanulói figyelemreméltó eredményeket értek el a községi fizikaversenyen, amelyet február 22-én tartottak a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában. A nyolcadikosok mezőnyében Petra Savić (8.b) első helyen végzett. A hetedikesek kategóriájában Lukács Dániel (7.d) harmadik helyezést ért el, osztálytársa, Horváth Dániel pedig dicséretben részesült. Petrát Gordana Matoš tanárnő, a hetedikes fiúkat Urbán Katić Adrianna tanárnő készítette fel a versenyre. Minden itt felsorolt tanulónk továbbjutott a körzeti megmérettetésre. Nekik, és felkészítő tanárnőiknek is gratulálunk!