Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У недељу, 10.04. је у школи “Свети Сава” одржано Oкружно такмичење из страних језика. Из енглеског језика су се наши осмаци и овај пут пласирали високо. Прво место је освојила Марина Цвијанов Ракочевић (8.ц), а на друго место су се пласирали Вања Ускоковић (8.ц), Јаков Решчик (8.а) и Кинга Вишњовски (8.д). Овим резултатом су се сви наши ученици пласирали на републичко такмичење. Честитамо ученицима и њиховим наставницама, Љиљани Влаовић и Викторији Димитријевић.

KÖRZETI VERSENY IDEGEN NYELVBŐL

A Sveti Sava Általános Iskolában tartották meg április 4-én az idegen nyelvből rendezett körzeti versenyt, ahol iskolánk tanulói ismét jeleskedtek. Marina Cvijanov Rakočević (8.c) első helyen végzett, Vanja Uskoković (8.c), Jakov Reščik (8.a) és Visnyovszki Kinga (8.d) pedig másodikak lettek. Minden tanulónk továbbjutott a köztársasági megmérettetésre. Tanulóinknak és az őket felkészítő tanárnőknek, Ljiljana Vlaovićnak és Dimitrijević Viktóriának is gratulálunk!

Copyright © 2022 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.