NAGRADNO PUTOVANJE NAŠE EVELIN
Naša učenica 8. dodeljenja, Evelin Filep je osvojila specijalnu zlatnu nagradu na konkursu za crtanje pod nazivom „Kaptar”, koji je organizovalo Udruženje prosvetnih radnika Mađara u Vojvodini. Nagrađeni učenici osvojili su odmor u kampu Eržebet pored Blatnog jezera. Našu učenicu je pripremala nastavnica likovnog Andrea Petraković. Čestitamo Evelin i želimo joj prijatan odmor!

EVELIN NYEREMÉNYUTAZÁSA
A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete szervezésében meghirdetett Kaptár elnevezésű rajzpályázaton Fülöp Evelin 8.d tagozatos tanulónk kiemelt arany helyezésben részesült. A díjazott diákok ajándék nyaralást nyertek a zánkai Erzsébet-táborba, melynek időpontja augusztus 20-25. Tanulónkat Andrea Petraković rajztanárnő készítette fel. Gratulálunk Evelinnek és kellemes
kikapcsolódást kívánunk neki!