Поштовани пријатељи,

Обавештавам вас да ОШ“Кизур Иштван“ и дечији хор „Искончићи“ организују прукупљање хуманитарне помоћи у виду школског прибора и слаткиша за децу из ОШ“Бранко Радичевић“ у Косовској Митровици, која броји 1100 ђака. Помоћ можете предати у школи сваког радног дана од 8:00 – 18:00, а прикупљаће се до 21.12.2018.,након чега ће се предати деци у виду новогодишњих пакетића.

Уколико сте у могућности, позивам вас да се прикључите акцији!

Kedves Barátaink!

Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a Kizur István Általános Iskola és az Iskončići gyermekkórus gyűjtőakciót szervez a 1100 tanulót számláló Kosovska Mitrovica-i Branko Radičević Általános Iskola diákjai számára. Az ajándékba szánt iskolai felszerelés és az édességek minden nap 8,00 és 18,00 között adhatók át az iskolában december 21-ig, amikor is újévi ajándékcsomagok alakjában kikézbesítjük azokat a címzettekhez.

Amennyiben lehetősegetek adódik, csatlakozzatok ehhez a megmozduláshoz!