Сагласно одлуци  Владе Републике Србије од 14. фебруара 2019. године, због епидемије грипа, настава се обуставља у свим установама основног и средњег образовања и васпитања на територији АП Војводине, у периоду од 18. до 24. фебруара 2019. године.

Образовно-васпитни рад се наставља почев од понедељка 25.фебруара 2019. године.

******************************************************************************

A Nyilas Mihály által aláírt  128- 80/2019 szám alatti, 2019. február 14-én keltezett értesítésben a Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi – Nemzeti Közösségi Titkárság a Szerb Kormány határozatát elfogadva, február 17. és 24. között felfüggeszti a tanítást valamennyi vajdasági iskolában. A tanítás hétfőn, február 25-én folytatódik. A levél végén Nyilas Mihály azt írja, hogy az elmaradt órák pótlásának módjáról később születik döntés.

Obaveštenje grip