ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У суботу 23.фебруара је у школи “Свети Сава” одржано општинско такмичење из страних језика. Из енглеског језика је ученица 8.д одељења, Ноеми Секе, коју је припремила наставница Викторија Димитријевић заузела треће место, исто као и ученик 8.б разреда, Матео Вујевић, кога је припремила наставница Љиљана Влаовић. Оба ученика су се пласирала на окружно такмичење. Дан касније, 24. фебруара у истој су се школи такмичили ученици и из немачког језика, где је ученица 8.а одељења, Анђела Живановић освојила треће место. Анђелу је припремила наставница Бранислава Бошков. Свим нашим ученицима и њиховим наставницима наше искрене честитке!

KÖZSÉGI VERSENY IDEGENNYELVBŐL

A múlt hétvégén a Sveti Sava Általános Iskola adott otthont az idegennyelvből rendezett községi versenynek. Angol nyelvből Szőke Noémi 8.d osztályos tanuló, Dimitrijević Viktória tanárnő tanítványa, valamint a 8.b osztályos Mateo Vujević, Ljiljana Vlaović tanárnő tanítványa is a harmadik helyen végzett. Mindketten továbbjutottak a körzeti versenyre. Másnap, február 24-én német nyelvből mérték össze tudásukat a tanulók. Az iskolánk 8.a osztályába járó Anđela Živanović harmadik helyezést ért el. Őt Branislava Boškov tanárnő kászítette fel. Minden tanulónknak, és felkészítő tanáraiknak is gratulálunk!