ОШ "Кизур Иштван"

Датум: 5.3.2019.

Фах: 024-571-692

Предмет: ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све основне школе да ће се Окружно такмичење из математике одржати у Основној школи "Кизур Иштван" 23. марта 2019.год. ( субота ).

На Окружно такмичење су се пласирали:

- ученици 4. разреда са најмање  40  бодова,

- ученици 5. разреда са најмање   28 бодова,

- ученици 6. разреда са најмање   22  бода,

- ученици 7. разреда са најмање   24  бода,

- ученици 8. разреда са најмање    24 бода.

Молимо Вас да извршите пријаву Ваших такмичара и ментора до 15 . марта 2019. године до 12 часова.

Напомене:

1. У пријави поред имена такмичара треба написати разред у који иде, језик на којем се такмичи и име ментора.
  2. Обавеза такмичара је да понесу са собом ђачке књижице са фотографијом ученика , оверене од стране школе, ради идентификације како ученик не би био дисквалификован.
  3. 3. У пријави обавезно навести наставнике који се распоређују и обавезују за рад у комисији.
  1. УЧЕНИЦИ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА НЕ УЧЕСТВУЈУ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ.

/Дејан Анђеловић /

****************************************************************************

ОKРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

МЛАДИХ МАТЕМАТИЧАРА ОСНОВНИХ ШКОЛА ОШ "КИЗУР ИШТВАН" СУБОТИЦА  23.3.2019.

ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:

A KÖRZETI MATEMATIKA VERSENY PROGRAMJA

ДО 930

ОКУПЉАЊЕ ТАКМИЧАРА, МЕНТОРА - A versenyzők és tanáraik fogadása

ОТВАРАЊЕ ТАКМИЧЕЊА И РАСПОРЕД УЧЕНИКА.

A verseny megnyitása. A tanulók elfoglalják a kijelölt helyüket a termekben, utasítások kiadása a munkához.

РАД ТАКМИЧАРА - A feladatok kidolgozása

ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА - Tesztek javítása

ОД  1400

НЕЗВАНИЧНИ РЕЗУЛТАТИ -  Аz  eredmények közzététele

Од 1400  до 1430

ЖАЛБЕ - PANASZOK

ОКО 16

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ - Végleges eredmények közzététele

СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА И НАГРАДА ЋЕ БИТИ ОДРЖАНА У СВЕЧАНОЈ  ВЕЋНИЦИ ГРАДСКЕ КУЋЕ .

A diplomák ünnepélyes átadására a Városháza dísztermében kerül sor.

Управа ОШ „Кизур Иштван“ Суботица