Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

Резултати Окружног такмичења из математике 2019 - А községközi matematika verseny eredményei 2019.

https://drive.google.com/open?id=1kUEO8Lf7MCoJrzgUj5isXXqXd-GMvOCF

  Prezime i ime Mentori Škola Mesto jezik Razred Šifra Z.1 Z.2 Z.3 Z.4 Z.5 Ukupno Plasman
1 Срејић Матеја Милинковић Андреа Sonja Marinković Subotica S 4. 45 20 20 20 20 20 100 I
2 Тепавац Уна Милинковић Андреа Sonja Marinković Subotica S 4. 35 20 20 8 20 20 88 II
3 Kadvány Júlia Triznja Lidia 18-Oct Novo Orahovo M 4. 94 20 15 20 20 10 85 II
4 Bazsó Ákos Уграи Кристина Jovan Jovanović Zmaj Subotica M 4. 101 15 20 8 20 20 83 II
5 Veréb Dusán  Перкучин Џелебџић Ксенија Sečenji Ištvan Subotica M 4. 104 15 20 8 20 20 83 II
6 Кузмановић Огњен Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 73 20 20 0 20 20 80 II
7 Чавлин Андреј Шумоња Десанка Matko Vuković Subotica S 4. 1 20 15 5 20 20 80 II
8 Коцкар Лука Јаковљев Марија 10. Oktobar Subotica S 4. 18 10 20 8 20 20 78 III
9 Мачковић Петра Лучић Зорица Matija Gubec Tavankut S 4. 13 10 20 8 20 18 76 III
10 Мајкић Вук Јосић Ружа Sonja Marinković Subotica S 4. 33 20 0 20 20 14 74 III
11 Милетић Мила Мандић Ишпановић Гордана Kizur Ištvan Subotica S 4. 75 5 20 8 20 16 69 III
12 Главаш Теолинда Лучић Зорица Matija Gubec Tavankut S 4. 3 10 0 20 20 18 68 III
13 Georgievski Gorjan Ljiljana Milisavljević Никола Тесла Bačka Topola S 4. 63 5 13 5 20 20 63 пох
14 Лукач Алекса Лончаревић Мирјана Sveti Sava Subotica S 4. 79 5 15 8 20 10 58 пох
15 Stojanović Staša Ljiljana Milisavljević Никола Тесла Bačka Topola S 4. 58 5 15 0 20 16 56 пох
16 Цвијовић Исидора Глигорић Снежана Sečenji Ištvan Subotica S 4. 43 5 20 0 10 20 55 пох
17 Keresztényi Albert Balint Rita Miroslav Antić Palić M 4. 96 0 2 20 10 20 52 пох
18 Терењи Оливер Вуковић Нела Majšanki put Subotica S 4. 28 5 0 20 10 16 51 пох
19 Панић Стефан Пејовић Зорица Sonja Marinković Subotica S 4. 54 10 0 5 20 14 49 пох
20 Matković Andrija Нимчевић Весна Matko Vuković Subotica H 4. 130 0 2 8 20 16 46 пох
21 Зорић Андрија Спасић Сандра Kizur Ištvan Subotica S 4. 20 15 2 8 10 10 45 пох
22 Чабаркапа Лана Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 65 0 5 0 20 16 41 пох
23 Budai Ognjen Krković Mirjana Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 122 5 0 0 20 16 41 пох
24 Pletikoszity Lara Ађански Лидиа Hunjadi Janoš Čantavir M 4. 91 5 13 8 0 14 40 пох
25 Borenović Lorena Vera Provči Никола Тесла Bačka Topola S 4. 48 0 13 5 0 20 38  
26 Kovács Barnabás Немеш Аранка 10. Oktobar Subotica M 4. 98 0 0 0 20 17 37  
27 Чубрило Жарко Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 88 15 0 0 0 20 35  
28 Fenyvesi Gergő Čagalj Valéria Никола Тесла Bačka Topola M 4. 97 5 13 8 0 9 35  
29 Perić Tamara Vera Provči Никола Тесла Bačka Topola S 4. 50 5 2 0 10 17 34  
30 Krković Mihajlo Crnobrnja Jadranka Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 86 5 0 8 0 16 29  
31 Engi Anabela Budai Š. Margit Чаки Лајош Bačka Topola M 4. 106 0 10 0 0 17 27  
32 Matković Marija Crnobrnja Jadranka Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 120 10 0 0 0 17 27  
33 Бодић Синтиа Јаковљев Марија 10. Oktobar Subotica S 4. 15 0 0 8 0 15 23  
34 Lengyel Ádám Ађански Лидиа Hunjadi Janoš Čantavir M 4. 114 0 0 0 0 18 18  
35 Gyantár Anna Budai Š. Margit Чаки Лајош Bačka Topola M 4. 108 0 0 0 0 14 14  
36 Писаров Коста Златар Злата Jovan Jovanović Zmaj Subotica S 4. 77 5 0 0 0 8 13  
37 Петровић Јована Ковачевић Дана Vuk Karadžić Bajmok S 4. 30 0 0 0 0 7 7  

Copyright © 2019 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.