Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

PROBNA MATURA

Probni završni ispit se polaže DVA DANA

Petak   12.4.2019.    12-14 časova– MATEMATIKA – u učionicama u novom delu zgrade

Subota   13.4.2019.    9-11 časova – MATERNJI JEZIK - u fiskulturnoj sali  

         11-11,30 časova – PAUZA

Subota  13.4.2019.   11,30-13,30  časova – KOMBINOVANI TEST - u fiskulturnoj sali

 

PRÓBAÉRETTSÉGI

A próbaérettségi két nap alatt zajlik:

2019.04.12. (péntek) 12,00 és 14,00 között MATEMATIKA – az iskola új épületének tantermeiben

2019.04.13. (szombat) 9,00 és 11,00 között ANYANYELV – az iskola tornatermében

                                    11,00-11,30 SZÜNET, majd

2019.04.13. (szombat) 11,30 és 13,30 között KOMBINÁLT TESZT – az iskola tornatermében

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се ученици, родитељи и наставници, да се од 01.04.2019. (понедељак) мења смена.                                                                                                  

Пре подне долазе: 1.АБЦД, 2.АБЦД, 5.Б, 6.АБЦ, 8.АБЦ

Послe поднe:   3.АБЦД, 4.АБЦД, 5.АЦД, 6.Д, 7.АБЦД, 8.Д  

 Од уторка, 02.04. до четвртка, 18.04. настава почиње од 7,45. У том периоду уторком, средом и четвртком ће часови бити скраћени на 35 минута због плана надокнаде изгубљених часова. Распореде ћете добити од одељењских старешина.

 

ÉRTESÍTÉS

Felhívjuk tanulóink, szüleik és tanáraink figyelmét, hogy hétfőn, 2019.04.01-jén váltáscsere.

Délelőtt az 1.ABCD, 2.ABCD, 5.B, 6.ABC, 8.ABC tagozatok tanulói,

délután pedig a 3.ABCD, 4.ABCD, 5.ACD, 6.D, 7.ABCD, 8.D osztályba járó diákok jönnek iskolába.

 Keddtől, április 2-tól csütörtökig, április 18-ig a tanítás 7,45-kor kezdődik. Ebben az időszakban keddenként, szerdánként és csütörtökönként az órák 35 percesek lesznek, mivel így pótoljuk a járványszünet miatt elmaradt órákat. Az órarendeket az osztályfőnökön osztják ki.

ОБАВЕШТЕЊЕ

 


У ПОНЕДЕЉАК, 1.4.2019. ЋЕ БИТИ СКРАЋЕНИ ЧАСОВИ У ОБЕ СМЕНЕ ЗБОГ ПРИПРЕМА ЗА РЕАЛИЗАЦИЈУ ДАНА ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ.

РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА:


ПРЕ ПОДНЕ:

  1. 8,00 – 8,30
  2. 8,35 -  9,05
  3. 9,20/25 – 9,55
  4. 10,00 – 10,30
  5. 10,35 -  11,05
  6. 11,10 – 11,40

     7/0. 11,45 – 12,15

ПОСЛЕ ПОДНЕ:

  1. 12,20 – 12,50
  2. 12,55 – 13,25
  3. 13,40/13,45 – 14,15
  4. 14,20 – 14,50
  5. 14,55 – 15,25

6.          15,30 – 16,00

 

Резултати Окружног такмичења из математике 2019 - А községközi matematika verseny eredményei 2019.

https://drive.google.com/open?id=1kUEO8Lf7MCoJrzgUj5isXXqXd-GMvOCF

  Prezime i ime Mentori Škola Mesto jezik Razred Šifra Z.1 Z.2 Z.3 Z.4 Z.5 Ukupno Plasman
1 Срејић Матеја Милинковић Андреа Sonja Marinković Subotica S 4. 45 20 20 20 20 20 100 I
2 Тепавац Уна Милинковић Андреа Sonja Marinković Subotica S 4. 35 20 20 8 20 20 88 II
3 Kadvány Júlia Triznja Lidia 18-Oct Novo Orahovo M 4. 94 20 15 20 20 10 85 II
4 Bazsó Ákos Уграи Кристина Jovan Jovanović Zmaj Subotica M 4. 101 15 20 8 20 20 83 II
5 Veréb Dusán  Перкучин Џелебџић Ксенија Sečenji Ištvan Subotica M 4. 104 15 20 8 20 20 83 II
6 Кузмановић Огњен Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 73 20 20 0 20 20 80 II
7 Чавлин Андреј Шумоња Десанка Matko Vuković Subotica S 4. 1 20 15 5 20 20 80 II
8 Коцкар Лука Јаковљев Марија 10. Oktobar Subotica S 4. 18 10 20 8 20 20 78 III
9 Мачковић Петра Лучић Зорица Matija Gubec Tavankut S 4. 13 10 20 8 20 18 76 III
10 Мајкић Вук Јосић Ружа Sonja Marinković Subotica S 4. 33 20 0 20 20 14 74 III
11 Милетић Мила Мандић Ишпановић Гордана Kizur Ištvan Subotica S 4. 75 5 20 8 20 16 69 III
12 Главаш Теолинда Лучић Зорица Matija Gubec Tavankut S 4. 3 10 0 20 20 18 68 III
13 Georgievski Gorjan Ljiljana Milisavljević Никола Тесла Bačka Topola S 4. 63 5 13 5 20 20 63 пох
14 Лукач Алекса Лончаревић Мирјана Sveti Sava Subotica S 4. 79 5 15 8 20 10 58 пох
15 Stojanović Staša Ljiljana Milisavljević Никола Тесла Bačka Topola S 4. 58 5 15 0 20 16 56 пох
16 Цвијовић Исидора Глигорић Снежана Sečenji Ištvan Subotica S 4. 43 5 20 0 10 20 55 пох
17 Keresztényi Albert Balint Rita Miroslav Antić Palić M 4. 96 0 2 20 10 20 52 пох
18 Терењи Оливер Вуковић Нела Majšanki put Subotica S 4. 28 5 0 20 10 16 51 пох
19 Панић Стефан Пејовић Зорица Sonja Marinković Subotica S 4. 54 10 0 5 20 14 49 пох
20 Matković Andrija Нимчевић Весна Matko Vuković Subotica H 4. 130 0 2 8 20 16 46 пох
21 Зорић Андрија Спасић Сандра Kizur Ištvan Subotica S 4. 20 15 2 8 10 10 45 пох
22 Чабаркапа Лана Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 65 0 5 0 20 16 41 пох
23 Budai Ognjen Krković Mirjana Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 122 5 0 0 20 16 41 пох
24 Pletikoszity Lara Ађански Лидиа Hunjadi Janoš Čantavir M 4. 91 5 13 8 0 14 40 пох
25 Borenović Lorena Vera Provči Никола Тесла Bačka Topola S 4. 48 0 13 5 0 20 38  
26 Kovács Barnabás Немеш Аранка 10. Oktobar Subotica M 4. 98 0 0 0 20 17 37  
27 Чубрило Жарко Вучковић Сања Jovan Mikić Subotica S 4. 88 15 0 0 0 20 35  
28 Fenyvesi Gergő Čagalj Valéria Никола Тесла Bačka Topola M 4. 97 5 13 8 0 9 35  
29 Perić Tamara Vera Provči Никола Тесла Bačka Topola S 4. 50 5 2 0 10 17 34  
30 Krković Mihajlo Crnobrnja Jadranka Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 86 5 0 8 0 16 29  
31 Engi Anabela Budai Š. Margit Чаки Лајош Bačka Topola M 4. 106 0 10 0 0 17 27  
32 Matković Marija Crnobrnja Jadranka Чаки Лајош Bačka Topola S 4. 120 10 0 0 0 17 27  
33 Бодић Синтиа Јаковљев Марија 10. Oktobar Subotica S 4. 15 0 0 8 0 15 23  
34 Lengyel Ádám Ађански Лидиа Hunjadi Janoš Čantavir M 4. 114 0 0 0 0 18 18  
35 Gyantár Anna Budai Š. Margit Чаки Лајош Bačka Topola M 4. 108 0 0 0 0 14 14  
36 Писаров Коста Златар Злата Jovan Jovanović Zmaj Subotica S 4. 77 5 0 0 0 8 13  
37 Петровић Јована Ковачевић Дана Vuk Karadžić Bajmok S 4. 30 0 0 0 0 7 7  

Copyright © 2019 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.