Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

У суботу, 6. априла 2019. године одржано је Окружно такмиченје из српког језика и језичке културе. Наше ученице су постигле запажене резултате: Петра Савић (5. разред) и Ванеса Кучера (6. разред) освојиле су 2. место. Честитамо ученицима и њиховим менторима Андријани Балаћ и Емини Острогонац.  

 

KÖRZETI VERSENY SZERB NYELVBŐL

Szombaton, 2019. április 6-án tartották meg a körzeti szerb nyelv és irodalom versenyt. Iskolánk tanulói remek eredményeket értek el: az ötödikesek korcsoportjában Petra Savić második lett, a hatodikosokéban pedig Vanesa Kučera végzett ugyanezen a helyen. Tanulóinknak, valamint az őket felkészítő Andrijana Balać és Emina Ostrogonac tanárnőknek is gratulálunk!

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.