Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊE „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

На Градском такмичењу „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“ учествовало је 12 основних школа, са 80 такмичара.Такмичење је одражано 7. априла у ОШ „Мајшански пут“ у Суботици, где су у учионицама такмичари радили тестове, после су вожени полигони. По завршетку такмичења уручени су пехари, медаље и дипломе за најбоље појединце и екипе. У групи „Б“ у појединачној конкуренцији дечаци: Матеја Милосављевић (5.ц) је освојио прво место.У групи „Б“ у појединачној конкуренцији девојчице: Лена Радовић ( 5.ц ) је била друга, а у групи „Ц“ у појединачној конкуренцији девојчице: Јована Милетић ( 6.ц ) трећа. У групи „Б“ екипно: наша је школа освојила прво место, а у групи „Ц“ екипно друго. У генерални пласману екипно ОШ Кизур Иштван је и ове године прва.На Окружно такмичење „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“ пласирали су се ученици: Матеја Милосављевић и Лена Радовић. Сем већ наведених ученика морамо споменути и остале наше такмичаре, који су допринели веома лепом успеху у екипним дисциплинама, а то су: Коста Шегрт (5.ц), Стеван Дворнић (6.а), Адам Бунфорд (7.ц), Мелани Бујак (3.д) и Моника Бујак (6.д). Ученике су припремали наставници Зоран Вујковић, Роберт Пап и Мирко Радиша. Свима честитамо!

MIT TUDSZ A KÖZLEKEDÉSRŐL?

A Mit tudsz a közlekedésről? elnevezésű verseny községi fordulóját a Majsai Úti Általános Iskolában tartották meg április 7-én. A tizenkét iskola 80 diákja között iskolánk négy csapata, illetve nyolc tanulja szintén jelen volt. A versenyzők az elméleti tudásuk felmérése után, a gyakorlati tudásukról is számot adtak. A fiatalabb fiúk versenyében Mateja Milosavljević (5.c) első helyen végzett, a fiatalabb lányok mezőnyében pedig Lena Radović ( 5.c ) a másodikon. Az idősebb korosztály lányai között Jovana Miletić ( 6.c ) lett a harmadik. A fiatalabb fiúk csapatversenyét szintén a mi iskolánk nyerte, az idősebb fiúk versenyében másodikak lettünk. Az összesített versenyben is iskolánk tanulói diadalmaskodtak. A körzeti versenyre egyéniben Mateja Milosavljević és Lena Radović jutott tovább. A már felsorolt tanulók mellett meg kell említenünk azokat a diákokat is, akik tudásukkal és igyekezetükkel a csapatversenyekben elért eredményekhez járultak hozzá: Kosta Šegrt (5.c), Stevan Dvornić (6.a), Adam Bunford (7.c), Buják Melani (3.d) és Buják Mónika (6.d). A tanulókat Zoran Vujković, Papp Róbert és Mirko Radiša készítette fel. Minden tanulónak, és tanáraiknak is gratulálunk!

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.