КИЗУРОВЦИ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

У Фекетићу је 14. априла школа Никола Ђурковић била домаћин Окружног такмичења из географије, где су наши ученици опет постигли запажене успехе. У категорији осмака је Стефан Мишановић (8.а) заузео друго место, а Милана Николетић (8.б) треће. Наше ученике је припремала наставница Драгана Милошевић Планић. Ученицима и њиховој наставници искрено честитамо!

KIZUROSOK A KÖRZETI FÖLDRAJZVERSENYEN

Ezen a hétvégén tartották meg a bácsfeketegyi Nikola Đurković iskolában a Körzeti földrajzversenyt, amelyen tanulói tovább halmozták a sikereket. A nyolcadikosok korcsoportjában Stefan Mišanović (8.a) második, Milana Nikoletić (8.b) pedig harmadik lett.Tanulóinkat Dragana Milošević Planić földrajztanárnő készítette fel a versenyre. A díjazott tanulóknak és az őket felkészítő pedagógusnak is szívből gratulálunk!