Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ЧЕТВРТА НАГРАДА НА ЛИКОВНОМ КОНКУРСУ ФОРМА ИДЕАЛЕ

На осмом ликовном конкурсу „Нацртај, обоји и освоји“, који је за основце периоду 1-30.9.2019. организовала Форма Идеале четврту награду је освојила ученица наше школе, Петра Лукић из 1.а одељења. Петрин поклон, Идеална свеска, као и захвалница су стигли на адресу школе. Петри и њеној учеитељици, Јасмини Мандић честитамо!

NEGYEDIK HELYEZÉS A FORMA IDEALE RAJZPÁLYÁZATÁN

A Forma Ideale bútorgyár által nyolcadik alkalommal megrendezésre kerülő, az általános iskolások számára kiírt rajzpályázaton, mely az idén is a „Rajzold le, színezd ki, majd nyerd meg!” elnevezést viselte, iskolánk 1.a osztályos tanulója, Petra Lukić negyedik helyezést ért el! A negyedik helyezettek díja egy Ideális füzet, amely a dicsérő oklevél kíséretében iskolánk címére érkezett meg. Petrának és tanítónőjének, Jasmina Mandićnak is szívből gratulálunk!

20191129_101319.jpg

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.