„БОЖИЋНА ТРПЕЗА“

На заједнички ликовни конкурс под називом „Божићна трпеза“ Министарства за људске ресурсе и Куће традиције из Мађарске су се и ученици 2.д одељења наше школе одазвали. На часовима ликовне културе су вредно и стрпљиво радили, што им се на крају и исплатило, пошто је жири од пристиглих хиљаду радова похвалницом вредновао ђаке учитељице Изабеле Пап, Јозефа Верешбарањија, Габријела Цифру, Марка Филепа, Леона Вилда и Ноеми Киш. Ми им такође честитамо!

KARÁCSONYI ASZTAL

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma, a Hagyományok Háza Karácsonyi asztal című rajzpályázatot hirdetett meg 2019 decemberében a határon túli kisdiákok részére is. A 2.d osztály rajzórákon lázasan készült, igen ötletes és színvonalas alkotások születtek. Ennek meg is lett az eredménye, a beérkezett ezer munka közül Papp Izabella tanítónő öt tanulója kapott oklevelet: Vörösbaranyi Jozef, Cifra Gábrijel, Filep Márk, Wild Leon és Kiss Noémi. Gratulálunk kitartó munkájukhoz!

83320781_748602338998961_6929903872097910784_n.jpg