РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

На Општинском такмичењу из физике, које је одржано 23. фебруара у школи „Јован Микић“ у Суботици, су наши кизуровци постигли запажени успех. Од ученика осмих разреда је Јелена Којић (8.а) и ове године освојила прво место. Међу најбољим су се нашли и наши седмаци: на друго место се пласирао Михајло Црњански (7.а) треће место су освојиле Алиса Милованов (7.б) и Ванеса Кучера (7.б), а похвалу је добила Јована Јандрић (7.б). Петра Савић (6.б) је међу шестацима била друга, а Ана Јовановић (6.ц) трећа. Сви ови ученици су се пласирали на окружно такмичење. И њима, а и њиховој наставници физике, Гордани Матош честитамо!

A KÖZSÉGI FIZIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Iskolánk tanulói figyelemreméltó eredményeket értek el a községi fizikaversenyen, amelyet február 23-án tartottak a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában. A nyolcadikosok mezőnyében Jelena Kojić (8.a) első helyen végzett. A hetedikesek kategóriájában Mihajlo Crnjanski (7.a) második lett, Alisa Milovanov (7.b) és Vanesa Kučera (7.b) harmadik helyen végzett, míg Jovana Jandrić (7.b) dicséretben részesült. Petra Savić (6.b) második hellyel tért haza, Ana Jovanović (6.c) pedig harmadik lett. Minden itt felsorolt tanulónk továbbjutott a körzeti megmérettetésre. Nekik is, és felkészítő tanárnőjüknek, Gordana Matoš tanárnőnek gratulálunk!