НАГРАЂЕНИ ЛИКОВЊАЦИ

На наградном конкурсу за израду ликовних радова који је расписао Завод за јавно здравље Суботица, у оквиру обележавања Националног дана без дувана 2019. године, су у четвртак, 31. јануара уручене награде добитницима. Прву награду у категорији ученика виших разреда је добила ученица 6.а одељења наше школе, Теодора Тодоровић, а треће место је освојио Стефан Јаковић из 6.б. Обоје су ученици наставнице Ксеније Ковачевић. Награђеним ученицима и њиховој наставници искрено чеситамо!

DÍJAZOTT KÉPZŐMŰVÉSZEINK

A szabadkai Közegészségügyi Intézet által kiírt, a 2019. Évi Országos Füstmentes Nap alkalmából rendezett képzőművészeti pályázat díjazottjai január 31-én vehették át jutalmaikat és okleveleiket. A felsősök kategóriájában iskolánk 6.a osztályos tanulója, Teodora Todorović első helyen végzett, a 6.b osztályba járó Stefan Jaković pedig harmadik lett. Mindketten Ksenija Kovačević tanárnő diákjai. A díjazottaknak és felkészítő tanárnőjüknek gratulálunk!