Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ПОЗДРАВ ПРОЛЕЋУ

Ученици наше школе су у суботу, 24. марта 2019. године учествовали у акцији ПСК "Спартак" под називом "Поздрав пролећу". Препешачили су 13 км уживајући у лепотама Суботичке пешчаре и језера Тресетиште и дружећи се са вршњацима из ОШ "Јован Микић". Ученике су водиле наставнице Марија Кнежевић, Љиљана Влаовић и Емина Острогонац.

TAVASZKÖSZÖNTŐ SÉTA

Iskolánk tanulói szombaton, 2019. március 24-én három tanárnő, Emina Ostrogonac, Ljiljana Vlaović és Marija Knežević kíséretében részt vett a Spartak Hegymászó Sportklub szervezésében lebonyolított “Tavaszköszöntő Séta” elnevezésű megmozduláson. Iskolánk tanulóin kívül a Jovan Mikić Általános Iskola diákjai is legyalogolták a Szabadkai homokpuszta és a Tőzegbánya melletti tó környékét felkutató 13 kilométeres útvonalat.

DSCN7732.JPG DSCN7746.JPG

DSCN7803.JPG  DSCN7792.JPG

Copyright © 2020 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.