МИЛАНА НИКОЛЕТИЋ ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Ученица 8.б одељења, Милана Николетић, свечано је проглашена за ђака генерације за школску 2018/2019. годину. Реч је о ученици који је свих осам година свог школовања својим знањем и вредним радом одушевљавала не само наставнике, него и своје другаре. Где год се појавила, ма на ком такмичењу учествовала, доносила је признања, дипломе и медаље, на велики понос своје учитељице Сандре Спасић и одељенског старешине Бранислава Теофиловића. Милани је истовремено, на завршној свечаности уприличеној за осмаке, уручена и Вукова диплома. За спортисту године је проглашена ученица Ноеми Вакула из 8.д одељења, која је - сем свог “матичног спорта” гимнастике - показала таленат и изузетан спортски дух у свим другим спортовима. Честитамо им!

Поред свечаности поводом испраћаја четири одељења матураната, први пут организована је и хуманитарна ација "Мала матура - велико дело", у оквиру које је прикупљан добровољни прилог за помоћ Националном удружењу родитеља деце оболеле од рака (НУРДОР), тачније за изградњу родитељске куће.

MILANA NIKOLETIĆ LETT A GENERÁCIÓ TANULÓJA

A 2018/19-es tanévben fejezett nyolcadikosok közül Milana Nikoletić 8.b osztályos tanulót kiáltották ki a generáció legjobbjának. Milana nyolc éven át tartó szorgalmas munkájának, tudásának köszönheti ezt a megtisztelő címet, amelyre nemcsak tanárai, hanem diáktársai szerint is rászolgált. Ahol csak megjelent, akármelyik versenyen indult, soha nem tért haza üres kézzel, az okleveleknek, dicséreteknek, érmeknek tanítónőjeSandra Spasić és osztályfőnöke, Branislav Teofilović együtt örült. A végzős nyolcadikosokat búcsúztató záróünnepségen a sok dicsérőlap mellett Milana természetesen Vuk-díjat is kapott. Ebben a tanévben a generáció sportolója címet 8.d-s Vakula Noémi érdemelte ki, aki saját sportága, a szertorna mellett más sporokban is bizonyított. Mindannyiuknak szívből gratulálunk!

20190605_171457_resized.jpg 20190605_174953_resized.jpg20190605_172801_resized.jpg20190605_174605_resized.jpg  20190605_175755_resized.jpg 20190605_182613_resized.jpg