ПРИЗНАЊЕ ИЗ ЈАПАНА

На 19. пут организованој ЈQА Међународној изложби дечијих цртежа у Токију у Јапану су у великом броју учествовали и ученици наше школе. Пошто је списак учесника – који су добили поклон календаре – подужи, а радове су слали још током прошле школске године, напомињемо да су то ђаци садашњих четвртих, петих и осмих разреда, ученици учитељице Изабеле Пап, учеитеља Иштвана Шоша и наставнице Ксеније Ковачевић. Честитамо!

ELISMERÉS JAPÁNBÓL

A 19. alkalommal a japán Tokióban megrendzésre kerülő JQA Nemzetközi Gyermekrajz-kiállításra iskolánk számos tanulója elküldte munkáját. Mivel a tanulók – akik elismerésül naptárt kaptak ajándékba – névsora meglehetősen hosszú, a pályázatra pedig még az elmúlt iskolaévben küldték el a munkákat, most csak annyit jegyzünk meg, hogy a diákok Papp Izabella tanítónő, Soós István tanító bácsi és Ksenija Kovačević tanárnő tanítványai. Gratulálunk!

20190204_094510.jpg