ВАШАР ПОЛОВНИХ УДЖБЕНИКА

Поштовани,

Основна школа „Кизур Иштван“ организује Вашар половних уџбеника у петак, 14. јуна 2019. године, од 9 до 11 часова. Тога дана у школском дворишту клупе ће бити претворене у тезге на којима ће ученици моћи да купују, продају или размењују коришћене уџбенике.

Позивамо овим путем суботичке основце и њихове родитеље да нам се придруже и понесу са собом старе књиге, радне свеске и лектире на српском и мађарском језику... Школа „Кизур Иштван“ ће учинити све да у пријатном амбијенту ђаци, на једном месту, комплетирају уџбенике за нову школску годину и да при томе уштеде нешто новца.

Подсећања ради, за комплет нових уџбеника, зависно од разреда, у суботичким књижарама треба издвојити између 6.000 и 15.500 динара.

„Кизур“ вас чека

TANKÖNY-VÁSÁR

Tisztelt Érdeklődők!

A Kizur István Általános Iskolában 2019. június 14-én, pénteken 9,00 és 11,00 között a használt könyvek vásárát rendezzük! Aznap az iskolapadok könyvespolcokká válnak, a tanulók pedig eladhatják, megvehetik, elcserélhetik használt tankönyveiket.

Ezúton szólítunk fel minden szabadkai tanulót és szülőt arra, hogy csatlakozzanak hozzánk, csomagolják össze az akár szerb, akár magyar nyelven megjelent tankönyveket, munkalapokat, házi olvasmányokat...A Kizur István Általános Iskola pedig mindent megtesz annak érdekében, hogy kellemes környezetben, nyugodtan, egy helyen be tudják szerezni a következő tanévben szükséges tankönyveket. Csak emlékeztetni szeretnénk mindenkit, hogy a szabadkai könyvesboltokban – az osztálytól függően – egy-egy tankönyvcsomag ára 6000 és 15 500 dinár között mozog. Mindenkit szeretettel várunk!