ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ,

Наша школа, као и сваке школске године организује хуманитарну акцију прикупљања добровољног прилога у виду одеће и играчака за децу из „Колевке“. Ове године је то поводом недеље посвећене особама са инвалидитетом.

Ваше прилоге можете доставити сваког радног дана у току дана, код дежурних ученика, до краја текућег месеца.

Хвала!

TISZTELT SZÜLŐK!

Mint minden tanévben, az idén is megszervezzük azt a jótékonysági gyűjtőakciót, amelynek során játékokat és ruhákat gyűjtünk a Kolevka Gyermekotthon gyerekei számára. Akciónkat ebben az évben a Betegek és Mozgássérültek Hete alkalmával rendezzük meg.

A hónap végéig minden munkanapon várjuk adományaikat, melyeket az iskola nyitvatartása idején az ügyeletes tanulóknál hagyhatnak.

Előre is köszönjük közreműködésüket!