ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ ПРВАКА

Драги будући прваци и родитељи, дошло је време за упис у први разред. Ове године ће се то вршити нешто другачије него раније, што ћете прочитати у наставку. Чим прође ова ванредна ситуација, лично ћемо се упознати. А сад, овако:

Обавештавају се родитељи, усвојиоци, старатељи, односно, орган старатељства да ће се због новонастале ситуације, проглашење ванредног стања на територији Републике Србије, упис деце у I (први) разред вршити на другачији начин у односу на претходне године.

Упис се врши у периоду од 1. априла 2020. године до 31. маја 2020. године позивом на бројеве телефона по следећем распореду сваког радног дана од 8.00 до 12.00 часова:

ПОНЕДЕЉАК, 064/2394925 ( Данијела Хорвацки Кркљуш-секретар школе )
УТОРАК, СРЕДА 063/300563 ( Дијана Мирковић Давид-школски психолог )
ЧЕТВРТАК, ПЕТАК 069/1465700 ( Сузана Цимбаљевић-школски педагог )

Све информације могу се добити на овим бројевима телефона.

Сва потребна документа за упис деце у први разред основне школе, прибавиће се по службеној дужности.

Директор школе Дејан Анђеловић

D o p i s       M i n i s t a r s t v a

ÉRTESÍTÉS AZ ELSŐSÖK BEÍRATÁSÁRÓL

Értesítjük a szülőket, örökbefogadókat, gondviselőket, illetve a gyermekek gondját viselő állami szerveket, hogy a Szerb Köztársaságban bevezetett rendkívül állapot folytán kialakult helyzet következtében a leendő elsősök beíratása az elmúlt évek gyakorlatától eltérő módon zajlik.
A beíratás 2020. április 1-je és 2020. május 31-e között minden nap 8,00 és 12,00 óra között lehetséges a következő telefonszámok egyikén:
HÉTFŐ: 064/2394925 (Danijela Horvacki Krkljuš, az iskola titkára)
KEDD, SZERDA: 063/300563 (Dijana Mirković David, iskolapszichológus)
CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK: 069/1465700 (Suzana Cimbaljević, iskolapedagógus)
Az íratkozással kapcsolatos minden egyéb tudnivalót, bővebb információt a fent említett telefonszámokon kapnak meg.
Minden, az elsősök beíratkozásához szükséges okmány beszerzését az iskola hivatalos úton elintézi!

Dejan Anđelović
az iskola igazgatója

Добродошли у школу "Кизур Иштван"!
KÖSZÖNTÜNK BENNETEKET A KIZUR ISKOLÁBAN!

M i n i s z t é r i u m i     Á t i r a t