Драги наши ђаци и родитељи!
Напокон се приближио и тај дан када ћемо се, после дужег времена, видети у школи. Пред нама су нови изазови и нова правила која су изазвана здравственим стањем нације по питању вируса COVID 19. Нажалост, пролазили смо и горе, те се чини да смо некако ојачали и да смо у потпуности спремни за наступајући период. И поред свега, сигурни смо да ће нам боравак у школи свима пријати. Свима желимо срећан и успешан почетак нове школске године, са жељом да нам сви останете здрави!
Од срца, колектив школе "Кизур Иштван".
У прилогу вам достављамо наш план организације рада.

Kedves Tanulók és Szülők!

Végre eljött az a nap, amikor hosszú idő után ismét találkozunk egymással az iskolában. A COVID 19 vírus következtében  az általános egésszégügyi helyzet tekintetében új kihívásokkal és új szabályokkal nézünk szembe. Sajnos, nehezebb időket is megéltünk már, és úgy tűnik, hogy az előzőek folyamán valahogy megerősödtünk,  és most felkészülten várjuk a következő időszakot. Mindeze nehézségek ellenére biztosak vagyunk abban, hogy mindenki élvezni fogja az iskolában töltött időt. Az új tanévben mindenkinek sok szerencsét és sikeres kezdést kívánunk, azzal az őszinte kívánsággal is tetézve, hogy mindenki maradjon egészséges!

Sok szeretettel, a Kizur István Általános Iskola munkaközössége.

A munka megszervezésének tervét mellékletben csatoljuk.