Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

Poseta Gradskoj kući i vidikovcu

U toku Dečje nedelje đaci drugih razreda imali su prilike da posete Gradsku kuću, kao i vidikovac. Da bi mogli da uživaju u pogledu na svoj grad, iz druge perspektive, morali su da pređu preko 270 stepenika. Ali, vredelo je... 

Városunk madártávlatból

A Gyermekhét folyamán iskolánk másodikosai és tanítónőik látogatást tettek a Városházán. Annak körbejárása után az épület tetején található kilátóba is felkapaszkodtak, hogy madártávlatból is “rálátásuk” legyen városunkra. Bizony, ehhez 270 lépcsőfokot kellett leküzdeniük. Állításuk szerint azonban megérte!

                                               IMG 20211007 125751   ..... još slike  

Copyright © 2022 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.