У акцији "Динар за дистрофичаре" ове школске године, ученици наше школе су прикупили укупно 29.390,00 дин добровољног прилога за дистрофичаре. Највећи износ у нижим разредима је прикупио 2.ц, 4.000,00 дин, а у вишим разредима 7.б разред 1.600,00 дин. Имали смо и донацију члана колектива, који је желео да остане анониман, у износу од 2.000,00 дин.

Све учеснике акције похваљујемо за великодушно учешће !

A jótékonysági pénzgyűjtési akcióban, "Dinár a disztrófiásoknak", iskolánk tanulói ebben a tanévben összesen 29.390,00 dinár önkéntes hozzájárulást gyűjtöttek össze a disztrófiások számára. A legnagyobb összeget alsó tagozaton a 2.c 4000,00 dinárt, a felsős tagozatok pedig a 7.b osztályban 1600,00 dinárt szedték össze. 2.000,00 dinár összegű adományt is kaptunk a kollektívánk egyik tagjától, aki névtelenül kívánt maradni.

Ezúton is köszönjük az akció minden résztvevőjének nagylelkű részvételét!

Poštovani,
hvala vam što ste nam izašli u susret i ove godine u cilju sprovođenja u vašoj školi akcije ,, Dinar za distroficare,,.
Ovom akcijom našim članovima ste pomogli u ovim teškim vremenima i omogućili im pomoć u vidu hrane,lekova i hemije.Neizmerno smo vam zahvalni jer nam znači svaka pomoć.U ime svih članova vam se zahvaljujem i nadam se da ce te podržati našu akciju i u buduće.
Srdačan pozdrav
Sanja Vlahović