Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

Поштовани пријатељи,

ОШ"Кизур Иштван" наставља са хуманим акцијама. Тим поводом, а у оквиру обележавања Дана школе, 6.6.2022. у нашој школи у сарадњи са Службом за трансфузију крви Суботица организујемо добровољно прикупљање крви. Позивамо све пунолетне грађане који желе и могу да 6.6.2022. у периоду од 7:30 до 10:00 у нашој школи донирају ову драгоцену течност, а ми ћемо се свима одужити пригодним програмом, који заједнички припремају наши ученици и наставници.

Kedves barátaink!

A Kizur István Általános Iskola továbbra is folytatja a megkezdett humanitárius akcióit. Ebből kifolyólag az iskolanapi, a 2022. június 6-án tartandó ünnepség keretében iskolánkban, a Szabadkai Vöröskeresztel együttműködve, önkéntes véradást szervezünk. Ezért 2022. június 6-án 7.30 és 10.00 óra között várunk iskolánkban minden olyan nagykorú állampolgárt, akik szeretnének és hajlandók ebből az értékes folyadékból adományozni, mi pedig mindenkinek egy olyan alkalmi műsorral háláljuk ezt meg, amelyet diákjaink és tanáraink közösen készítettek!

Copyright © 2024 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.