На градском првенству у одбојци одржаном у ОШ `` Мајшански пут`` у среду 08. 12. 2022. наше одбојкашице освојиле су 1 место и стекле право учешћа на међуокружном првенству. Састав екипе:
Јана Королија, Хана Милосављевић, Маша Милошевић, Јована Рогановић, Анђела Мојчичевић, Луна Беловаи, Мила Алексић, Нађа Сабо, Лана Загорац, Нина Богдановић, Акација Р. Јанковић и Теодора Месарош. Вођа екипе: Наставник Теофиловић Бранислав.
Честитамо им и срећно у наредном такмичењу!!!

2022. december 8-án, szerdán a Majsai Úti Általános Iskolában megrendezett községi röplabdabajnokságon röplabdázó lányaink 1. helyezést értek el és ezzel jogot szereztek a körzeti bajnokságon való megmérettetésre. A csapatot Jana Korolija, Hana Milosavljević, Maša Milošević, Jovana Roganović, Anđela Mojčičević, Luna Belovai, Mila Aleksić, Nađa Sabo, Lana Zagorac, Nina Bogdanović, Akacija R. Janković és Teodora Mesaroš alkotta. A csapatot Teofilović Branislav testnevelő tanár vezette.
Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk a következő versenyhez!!!

Odbojka 2 1