РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

На Општинском такмичењу из физике, које је одржано 23. фебруара у школи „Јован Микић“ у Суботици, су наши кизуровци постигли запажени успех. Међу најбољим се нашао ученик 6.а одељења, Михајло Црњански, који је у категорији шестих разреда заузео друго место. Ученица 7.а одељења, Јелена Којић је у својем узрасту освојила прво место, а њена је другарица из разреда, Маја Миловић била друга. Сво троје су се наравно квалификовали на окружно такмичење. Свим ученицима и њиховој наставници, Гордани Матош искрено честитамо!

A KÖZSÉGI FIZIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Iskolánk tanulói figyelemremétló eredményeket értek el a községi fizikaversenyen, amelyet február 23-án tartottak a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában. A hatodikosok mezőnyében Mihajlo Crnjanski 6.a osztályos tanuló második helyen végzett, a hetedikesek kategóriájában Jelena Kojić 7.a osztályos tanuló első lett, osztálytársnője, Maja Milović pedig második. Természetesen mindhárman a körzeti versenyen folytatják a megmérettetést. Minden díjazottnak és felkészítő pedagógusuknak, Gordana Matoš tanárnőnek mi is gratulálunk!